SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYENİZ HAZIR MI?

14 Şubat Sevgililer Gününün yaklaşması ile aşk dolu kalpler için hediye çanları çalıyor. Daha önceki hediyelerden farklı ve şık olsun diye düşünen erkekleri bu yazımız ile hediye seçme stresinden kurtarıyoruz. Sevgilinizin tarzını ve neler sevdiğini biliyorsanız işiniz daha da kolaylaşacak demektir.

Çiçekler bir kadının her zaman yüzünü güldürür. Zamansız gelen buketin mutluluğu Sevgililer Gününde de işe yarayacaktır. Sevdiği çiçeklerden güzel bir buket yaptırarak Sevgililer Gününü kutlayabilir, aşkınızı çiçek kokularının sarmasını sağlayabilirsiniz.

Bir kadının olmasa olmaz aksesuarlarından çanta ya da cüzdan da sevgiliniz için başka bir hediye alternatifi olabilir. Sevgilinizin sürekli kullandığı çanta modellerinden esinlenerek seçebileceğiniz farklı çanta modelleri sevgiliniz için güzel bir hediye seçimi olabilir. Çanta yerine cüzdan tercih etmek isterseniz de seçeceğiniz deri bir cüzdanın üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilir daha da özel bir hediye haline getirebilirsiniz.Sevgilinizin Zarafetini Tamamlayın

İlk düşündüğünüzde belki klasik gelebilir ama şık bir kolye sevgiliniz için en zarif hediyelerden biri olabilir. Tarzına, yaşam stiline ve moda anlayışına göre birbirinden farklı çeşit ve model içinde istediğiniz hediyeyi bulmanız hiç de zor olmayacaktır.

Klasik bir giyim tarzı varsa daha kibar ve ince bir kolye tercihi yapabilirsiniz. Böylelikle hediyenizi sürekli taşımış olur ve kıyafetlerini zarif bir kolye ile tamamlar. Spor bir giyim tarzı varsa püsküllü ya da choker modelleri tercih edebilirsiniz. Giydiği her kıyafete uyum sağlayacak bir renk tercihiniz ile de en sevdiği aksesuarlardan birisi haline gelebilir.

Sevgilinizin diğer takılarının rengini de göz önünde bulundurun. Gümüş küpe ya da beyaz altın yüzük kullanıyorsa kolyenizi gümüş olarak almanız hediyenizin daha çok kullanılması demektir. Altın bir bilekliği severek takıyorsa da bilekliğe uygun olabilecek altın ya da rose bir kolye de tercih edebilirsiniz.

Eğer modayı yakından takip ediyorsa da tercihiniz üçlü, birbirine bağlı kolyeler olabilir. Spordan klasiğe birçok çeşit bulunan bu modelde istediğiniz özelliklerde olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Coquet Modellerine Göz Atabilirsiniz

Sevgililer Günü hediyenizi nereden alacağım diye düşünüyorsanız tercihinizi Coquet’ten yana kullanabilirsiniz. Gümüş, rose ya da altın seçenekleri mevcut olan Coquet’te her zevke ve bütçeye uygun kolye seçenekleri var. Belirli ürünlerdeki indirim avantajlarından faydalanabilir hatta yanında başka bir aksesuar alarak hediye kutunuzu genişletebilirsiniz.

Az bir zaman kalmışken sevgiliniz için en beğendiğiniz hediyeyi alın ve o özel günde sevgilinizi mutlu edin. Düşünmenizin bile yeterli olacağı 14 Şubat Sevgililer Gününü aşkla geçirmenizi dileriz.