Alışverişin Vazgeçilmez Adresi: Tommy Life

Tommy Life kadın ve erkek giyiminde aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz ve kaliteli, son moda olarak kendi ürettiği spor giyim ürünlerinin satışını yapan ünlü bir markadır. Yurt dışına ihracat yapan bu marka Türkiye'de de bayilikler vermekte ve mağazalara toptan ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca firmanın adresi üzerinden internet satışı yaptığı bir internet alış veriş sitesi de bulunmaktadır. Tommy Life web sitesinde aşağıdaki kategoriler ve ürünleri bulabilirsiniz.

Kadın Ürünleri Bölümü

Bu bölümde kadınlar için özel olarak tasarlanmış şu ürünler yer almaktadır.

1. Kadın eşofman takımı olarak pek çok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca farklı kumaşlarda üretilmiş ürünleri de bulabilirsiniz. Ürünler kaliteli kumaştan ve konforlu bir kullanım sağlayacak şekilde üretilmiştir.
2. Tommy Life sitesinde kadın eşofman üstü ürünleri tek üst olarak da satışa sunulmuştur. Tek üst olarak da satın alınabilmektedir. Farklı renklerle kombinleyerek de kullanılabilir. Sadece üst satın alındığında taytla da güzel bir takım yapılabilir.
3. Kadın eşofman altı farklı renk ve modellerde bulunmaktadır. Farklı renk ve modelde bir üstle ya da şık bir t-shirt ile kombinlenebilir.
4. Birçok renkte ve farklı tasarımlarla sunulan taytlar da satıştadır. Günlük kullanım için ya da spor için oldukça konforlu bir kullanıma sahiptir.
5. Spor ve şık elbise seçenekleri de yer almaktadır.
6. Tunik takım giymeyi sevenler için konforlu ve şık ürünler mevcuttur.


Ayrıca kadınlar için büyük beden ürün seçeneklerine de yer verilmiştir.

Erkek Ürünleri Bölümü

Bu bölümde erkekler için özel olarak tasarlanmış şu ürünler yer almaktadır.

1. Erkek eşofman takımı ürünlerinde cepli, cepsiz, kapüşonlu gibi farklı renkte tasarımlar ve modeller bulmak mümkündür.
2. Erkek eşofman altı satın almak isteyenler için bu ürünler tek olarak da satılmaktadır. Ürün t-shirtle ya da sweatshirt ile mükemmel bir kombin yapılabilir.
3. Erkek eşofman üstü ürünleri de tek olarak da satılmaktadır.
4. Spor giyimin olmazsa olmazı sweatshirtler de erkekler için özel tasarlanmıştır.
5. T-shirt ürünlerini de farklı yaka ve renk seçenekleri ile bulmak mümkündür.
6. Sporun ve günlük kullanımın konforlu ürünleri olan shortlarda da pek çok farklı seçenekte ürün yer almaktadır.
7. Spor gömlekler farklı renk ve desenlerde üretilmiştir. Spor bir pantolon ya da spor bir takım elbisenin içinde oldukça şık duracaktır.

Ayakkabı Seçenekleri
Tommy Life tarafından özel üretilerek satışa sunulan ayakkabıların tamamı spor ayakkabılardır. Günlük kullanım ve spor için oldukça konforlu ve rahat olarak tasarlanmıştır.

Koleksiyon, Fırsat Ürünleri, Çift Kombinleri ve Yeni Gelenler Bölümleri
Koleksiyon bölümünde özel olarak üretilmiş premium collection ve unique collection ürünleri yer almaktadır. Fırsat ürünlerinde Tommy Life indirimli ürünleri satışa sunmaktadır. Aynı giyinmekten hoşlanan çiftler için çift kombinleri yer almaktadır. Yeni gelenler bölümünde ise Tommy Life tarafından web sitelerine en son eklenen ve en yeni ürünler yer almaktadır.