En Ucuz 2019 Gümüş Alyans Seçenekleri

Evli çiftler sadakatin ve aşkın sembolü olan alyans yüzüklerine önem verirler. Çarpıcı ama küçük bir detay olan alyanslar çiftin tarzını yansıtır. Kullanışlı, sade ve şık alyanslar pek çok çift tarafından beğenilir. Altın, gümüş ve bakır olmak üzere alyansların hammaddeleri değişkenlik gösterir. Altın alyanslar kadar  gümüş alyanslarda sıklıkla tercih edilir. Hem uygun olması hem de farklı modellerinin bulunması sebebiyle gümüş alyans rağbet görür. Gümüşün altına oranla  çok daha uygun olması gümüş alyansların ucuz olmasını sağlar.Gümüş Alyans Modelleri

Tesbihane markası farklı modelleriyle çiftleri şaşırtmaya devam eder.  Sarmal, desenli, ışıltılı ve şık tasarımlar sıklıkla tercih edilir. Klasikleşen alyans modellerinden farklı olarak tasarlanan gümüş alyanslar hem fiyat olarak hem de görünüş olarak caziptir. Gümüş ve altın renklerinin birlikte tercih edildiği alyanslar görsel açıdan birbirini tamamlanır. Daha zengin ve gösterişli alyanslar için sarmal modeller tercih edilir. Bunun yanında klasik tarzdan çağcıl bir görünüme geçiş yapan kenarları ışıltılı gümüş alyans modelleri son derece modern bir görüntüye sahiptir. Gümüş alyansların kenarlarına ve üzerine isim yazdırmada oldukça popülerdir. Çiftler isimlerini alyansların üzerine yazdırarak bağlılıklarını bir kez daha ilan ederler. Bombeli alyanslar kullanım kolaylığıyla tercih sebebidir. Gümüş ve rose renklerinin karışı olan gümüş alyanslar hoş bir görüntüye sahip olurlar. Bu sebepten özellikle yeni evli çiftlerin tercihidir. Genellikle 925 ayar olacak şekilde gümüş alyanslar üretilir. Bu ayar alyansların dayanıklılığına bağlı olarak belirlenir.

Tesbihane markasının güvenilirliği ve verdiği hizmetin kalitesi pek çok müşteri tarafından beğenilir. Özellikle gümüş aksesuarların öncüsü olarak bilinir. E-ticaret alanında 2011 yılından beri başarıyla aktif olarak rol alan Tesbihane, her geçen gün marka değerini yükseltmeye devam ediyor. Türkiye’de ve yurtdışında açtığı mağazalarla müşteri portföyünü geliştirmeyi sürdürür.  Müşterisiyle samimi ve şeffaf ilişkiler kurarak güvenilirliğini ispatlar. Bunun yanında uygun bütçeli gümüş alyans seçenekleriyle müşterilerini kalbinden kazanır. Bünyesinde yer alan profesyonel ekibiyle müşterilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşması takdir edilir. Müşteri hizmetleri ekibi 7/24 çalışarak acil durumlarda alternatif çözümler üretir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar