Sadeliğin Zarafeti Gümüş Kolyelerde - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

17 Aralık 2018 Pazartesi

Sadeliğin Zarafeti Gümüş Kolyelerde

Son yılların en popüler takı malzemesi olan gümüşler, renk ve model seçenekleri ile birlikte halhal, kolye, bileklik, şahmeran, yüzük, küpe ve çok daha fazla aksesuarda kullanılan en yaygın takı haline geldi. Gümüşün aksesuarların her alanında kullanılması estetik görüntüsünden ve ulaşılabilir fiyatından kaynaklanırken özellikle kadınların gözdesi haline geldi. Altın görünümlü olarak da üretilebilen gümüş modeller, kararma yapmayan özel formülleri sayesinde zengin bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Rahatlıkla deniz veya havuz gibi ıslak alanlara girebileceğiniz gümüş takı seçenekleri sayesinde her türlü kombininizi şıklıkla tamamlayacaksınız.

 Gümüş Modeller ile Gece Şıklığı

 Bir kadın hayal edin. Simsiyah, yerlere kadar uzanan elbisesi, dağınık topuzu, buğulu gözleri ve zarif çantasıyla bir organizasyona katılıyor. Star olarak da ışıl ışıl parlayan bir gümüş kolye seçmiş. Herkesin hayranlıkla izlediği, sadeliğin zarafetini yakalayan o kadın siz olabilirsiniz. Elmas, pırlanta, zümrüt, yakut montürleri ile bütünleşerek bambaşka görüntülere kavuşmanızı sağlayan gümüş modeller, üzerinizdeki yıldız olmaya aday.

 Zarafet Minimal Tasarımlarda

 Son yıllarda zarafetin, sadeliğin ve masumluğun popüler olması Mineralist Gümüş modellerine de yansıdı. Artık tasarımlar çok daha kibar ve gösterişsiz. Bu sayede de tüm dikkatleri üzerine çekiyor, nasıl mı? İncecik zincirli, ucunda parlak renkli bir taşın olduğu kolye, küçük ama etkileyici olduğu için dikkat çeker, Karşınızdaki üzerinizdeki zarafete daha yakından bakmak için kolye, bileklik veya küpenize odaklanır. Küçük olanın üzerinde her zaman daha fazla durulur. Kolyenin ayrıntılarını incelemek için gözler aksesuarınızdadır. Çok büyük ve ihtişamlı bir kolye bir kez bakılarak ayrıntıları tüm çıplaklığı ile gözler önüne serilmiştir.


Ancak minimal kolyeler öyle değildir. Gösterişli kolyeler, uzaktan dahi fark edilebilir. Tüm ayrıntıları ile ortadadır. Bu nedenle kendisini şeffaf bir şekilde belli eder. Minimal tasarımlı kolyeler ise incelenmeye değerdir. Kaçamak bakışlara maruz kalırlar. Gösterişsiz şıklıkta oldukları için görenlerin kolyenizin ne kadar güzel olduğunu söylemesine müsaade etmezler. Çünkü ilk bakışta göze çarpan özellikleri yoktur. Bunun yerine yaklaştıkça, tıpkı bir elmas gibi büyürler. Bu nedenle minimal tasarımlar uzun yıllar daha takı sektörünün öncüsü olacak.

Gümüş ürünlerin tümü: mineralistgumus.com

ADS