SU TESİSATÇISI - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

15 Temmuz 2018 Pazar

SU TESİSATÇISI

Su tesisatçısı olarak adlandırdığımız tesisatçı hizmeti veren firmarlar aslında bilindiği gibi bütün tesisat işlerinden anlayan ya da anladığını düşünen bir kaç kişilik ekiplerden oluşan firmalar değil de işini profesyonellikle yapan yalnızca su tesisatı, gider açma, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti ile ilgilenen firmalardır. Tesisatçılar, su tesisatçıları sayesinde tesisat hattının yenilenmesi, bakım ve onarım ve ya tıkanıklık açma (gider açma) gibi hizmetler alıp tesisat problemlerinizi aşabilmekteyiz. İstanbul'un bütün ilçelerinde sıkça yaşanan ve fazlasıyla talep gören tıkanıklık açma (gider açma) gibi durumlarla ilgilenen tesisatçılar sayesinde kırmadan tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. İstanbul tesisatçısı denildiğinde aklan gelen ve uzun süredir hizmet veren tesisatçı sektöründe köklü bir firma olan Vizyon tesisatçı ile 30 dakikada servis garantisi ile evlerinize kurumsal  tesisatçı tulumlarına sahip ekipleri çağırabileceğiniz tesisatçı ekipleri mevcuttur.

Su tesisatçısı yoğun olarak tesisatçı hizmetlerinden sorumlu olup bu hizmetleri  kısa sürede ve önemli ve değerli ekipmanlarla veren kişidir. İstanbul tesisatçıları diğer illerde bulunan tesisatçılara göre daha profesyonel olmasının ana sebebi çokca tesisatçı problemleriyle karşılaşmalarıdır.

Tesisatçılar sayesinde gider açma, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Hedef tesisatçı tamda bu noktada verdiği eşsiz hizmet ile İstanbul'un bütün ilçelerine yedi gün yirmi dört saat tesisatçı hizmeti vermektedir.2 Yıl garantili olarak verdiği tesisatçı hizmetleri sayesinde çokca talep alan hedef tesisatçı, hizmet fiyatlarını makul tutmaktadır. İlçe ilçe yerleştirilmiş olan ekipler sayesinde 30 dakikadan az sürede ekipler sizlere hizmet vermektedir.

Robot ile kırmadan tıkanıklık açma, dinleme ve termal kameralar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen hedef tesisatçı sayesinde sizde tesisat problemlerinze kesin çözüm  bulabilmektesiniz.

Uzun yıllardır hizmet veren ve neredeyse her ilçede hizmet talebi alan hedef tesisatçı, kullanıcı bazlı ve tesisat yapısından dolayı oluşan problemlerle ilgilenmekte olup bu hizmetleri 2 yıl garantili yapmaktadır.

Kırmadan tıkanıklık açma her ne kadar zor gibi görünsede tesisatçı firmaları sayesinde robot ile tıkanıklık açma hizmeti mümkün. Pis su kamerası kullanımı ve robot başlıkları sayesinde
tıkanıklıklarınıza kesin çözüm bulabilir ve 2  yıl garantili tesisat hizmeti alabilirsiniz. Genellikle kullanıcı bazlı oluşan tesisatçı problemleri açılması zor olandır. Zamanla
giderlerde oluşan sert cisimler sayesinde suyun giderden boşaltılmamasıyla oluşmaktadır.

Bu tarz tıkanıklıkla her ne kadar kimyasalar çözücülerle açılmaya çalışılsada tesisat hattınızda ilerleyen dönemlerde daha ciddi problemler olarak size dönmektedir. Kimyasal çözücüler çokca kullanılmasının yanı sıra tesisatçılar tarafından pek önerilmemektedir. Bunun başlıca sebebi tesisat borularının bu çözüceler sayesinde aşınmasından kaynaklanmaktadır. Zamanla aşınan tesisat hatlarınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz!

Tesisatçılar aracılığıyla bu tarz meşakatli işlere gerek kalmadan tesisat hattınızdaki probmlemleri uzman tesisatçılarla kolaylıkla aşabilirsiniz.

ADS