Cildimize Sağlık Getiren Duş Jelleri - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

24 Şubat 2018 Cumartesi

Cildimize Sağlık Getiren Duş Jelleri

Cildimiz sağlığımız için son derece önemlidir. Aslında bunu hepimiz biliyoruz ama gerçekten hak ettiği değeri veriyor muyuz? Cildimize uygun ürünler kullanmak, ona en güzel şekilde bakmak demektir. Bu aşamada duş jellerini kullanmak da en önemli yöntemlerden biridir.  

Bakıma, beslenmeye ve nemlenmeye ihtiyaç duyan cildimiz gereken özeni doğal içerikli ürünler ile göstermemiz gerekiyor. Yves Rocher ürünleri ile bizlere geniş bir çeşitlilik sunuyor. Duş yağları, sabunları, jelleri, vücut peelingleri ve organik banyo ürünleri ile aklımızı başımızdan alıyor. Mağazaya gittiğimde hangisini seçeceğimi şaşırmama sebep olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Ürünleri ambalaj şıklığından ibaret olmayan Yves Rocher, kozmetik ürünleri seven sevmeyen herkesin dikkatini çeken meyveli duş jellerine dört yeni koku daha ekledi. Doğada bir arada olabileceğini hayal bile edemediğimiz Lavanta ve Böğürtlen,  Zeytin ile Turunç, Mango ve Kişniş, Limon ile Fesleğeni birleştirdi. Ortaya harika kokular çıkmasına sebep olan marka ve doğa iş birliği paha biçilemez bir mutluluk getirdi bana. 

Benim favorim pamuk çiçeği ve mimoza uyumudur. Organik Aloe Vera desteği ile cildimi narince temizlerken yumuşacık yapıyor. Ben en güzel şeylerden hep en son bahsederim. Bu yüzden ürünün en güzel tarafını sona sakladım. Hafif ve rahatlatıcı kokusu sürekli olarak kendimi koklamamı sağlıyor. Benim gibi ferah kokuları sevenler için ürün listemin bir numarasında yer alan duş jellerinden her seferinde farklı birini deniyorum. Bu yüzden bana sorarsanız Yves Rocher bu seriye sürekli yeni kokular ekleyebilir. Eklemek istediğim bir diğer önemli kriter de ürünlerin benim gibi hassas bir cilde sahip olanlar için uygun olması. 
Ürün alırken siz de benim gibi bir sürü mağaza gezip beyin fırtınası yapıyorsanız eğer doğru adres Yves Rocher, daha net olarak duş jelleri diyebilirim. Tüm ürünlerini bitkisel formüller ile üreten marka bir de üzerine hoş kokulu olmalarını sağlayınca mutluluktan ayaklarım yerden kesiliyor doğrusu. Çünkü duş jellerinde gerçek meyveleri kullanması cildinize direk temas eden bu ürünlerin mutluluk hormonu olan serotonin düzeyini artmasını sağlıyor. Unutmadan bir de çevre dostu bir marka olduğunu eklemeliyim. Çevremizde doğaya çok fazla zarar veren ürün olduğunu düşündüğümüzde Yves Rocher’ye kayıtsız kalmak olmuyor. 

Cildimizin iyi olması demek ruhumuzun mutlu olması demektir. Bu yüzden ürünler tartışmasız kullanılmaya değer. Ürünün kendimce pek çok sebepten ötürü kullanılmaya değer olduğunu vurgulamaya çalıştım. Umarım siz de bu duş jellerini kullanırken mutlu olursunuz.               

ADS