Eşinize Verebileceğiniz Sevgililer Günü Hediyeleri - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

23 Ocak 2018 Salı

Eşinize Verebileceğiniz Sevgililer Günü Hediyeleri

Eşiniz bu hayattaki en değerli varlığınız, diğer yarınızdır… Hatta bizim kelimelerimiz ne olursa olsun birbirinizin hayatındaki yer kelimelerle anlatılmayacak kadar özel ve size özgüdür değil mi? İşte biz de biricik sevgiliniz eşinizle anılarınıza güzel anılar, değerli eşyalar bırakabilmeniz için çok özel önerilerde bulunacağız…

Sevgililer günü hediyeleri genellikle tek tip olsa da eşler arasında anlamlı olabilecek her tasarım bu kategoride tercih edilebilir değil mi? Örneğin birbirini tamamlayan ikili kalp tasarımında anahtarlık belki çok küçük bir hediye gibi görünebilir ancak o kadar anlamlı ki! Aynı şekilde farklı tasarımlarda çift temalı masa lambaları da sevgililer günü hediyeleri arasında eşinize alabileceğiniz harika seçeneklere sahipler. Eşinizle bir anınızı anlatan tasarımı da buldunuz mu işte size paha biçilmez bir sevgililer günü hediyesi! 

Bunların haricinde beylerin eşlerine alabileceği hediyelerde günlük kullanıma uygun seçimler yapması da oldukça güzel olacaktır. Örneğin mutfakta durabilecek nostaljik radyo, dikiş ya da mücevher kutusu, nostaljik müzik kutuları, kar küresi, bardaklar gibi aksesuarlar ile eşinize uzun yıllar kullanacakları unutulmaz hediyeler alabilirsiniz.

Beylere önerimizden hemen sonra hanımlara da önerilerde bulunalım… Eşinize kişiye özel hediye detayına yer vermek harika olmaz mı? Örneğin eşiniz sigara kullanıyorsa, normal bir çakmağı kaybetme süresi aldıktan 15 saniye sonrası falan olabilir ancak isim yazılı bir çakmak ile gayet koruyup kollayacaklarına emin olabilirsiniz.

Bunun haricinde tesbihler de erkeğe sevgililer günü hediyeleri arasında tercih edilen ve oldukça beğenilen aksesuarlardandır. Çünkü tesbih son zamanlarda yalnızca ibadet değil, aksesuar amaçlı da taşınıyor. Eski dönemlerde gücün simgesi olarak kullanılan tesbih bu günlerde doğaltaş malzemelerden yapılması sayesinde fiziksel ve ruhsal ferahlıkta ve tabi ki koleksiyonlarda önemli bir yere sahip. 

Erkeklere ve kadınlara ayrı ayrı alınabilecek hediyelerden ortak bir payda çıkarmak gerekirse, eşinize kendisini özel hissedecek seçimler yapmanız bu günde alacağınız hediyelerin asıl amacı olmalıdır. Evli çiftlerin birbirine sürekli sürprizler yapılması, sürekli hediyelerle donatılması çok gördüğümüz bir davranış değil, bunu biliyoruz. Bu nedenle de alacağınız hediyelerde tüm yılın aşkını dile getireceğiniz seçimler yapmalı, eşinizi gerçekten mutlu edecek detaylara yer vermelisiniz… 

Bunu illaki romantik hediyeler kategorimizden yapmak zorunda değilsiniz. Örneğin eşinize sevgililer günü hediyeleri arasından nostaljik seçenekler tercih edebilirsiniz. Belki bir arabayla belki bir nostaljik saatle yapabileceğiniz seçimleri ilginç hediyeler ile de yapabilirsiniz.

Ama hepinizin gönlündeki seçenek olan, romantik bir yemek eşliğinde vereceğiniz kolye, gül ya da asil bir tesbih ile eşinize unutulmaz bir 14 Şubat yaşatmak harika olmaz mı? 

ADS