modameyra.com online alışverişin yeni adresi - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

1 Ağustos 2015 Cumartesi

modameyra.com online alışverişin yeni adresi

Çok değil, bundan bir 5 yıl öncesine gittiğimizde tesettür kıyafetleri adı altında satılan şeyler; 50-60 yaş arası hanımlara hitap edecek tarzda, ucuz kalitede ama pahalı fiyatlardaydı. Bu kalitesiz ama ateş pahası tesettür kıyafetlerini ise her yerde bulmak zaten mümkün değildi. Birkaç markaya bel bağlamıştık. Beğenmediğimiz, tarzımız olmayan bu kıyafetleri ise alternatifimiz olmadığı için almak mecburiyetindeydik.

Mesela o zamanlarda tesettürlü bir hanım düğünlerden korkardı. Çünkü tesettür abiye diye bir kavram olmadığı gibi terzi bile tesettüre uygun bir abiye dikemezdi.  Bu yüzden tesettürlü bir hanım için düğün kıyafeti klasik tarzda bir abiyenin üzerine bolero giymek demekti. Sanırım tam bu yüzden birçok tesettürlü hanım bolerolardan nefret eder.

O günleri düşündüğümüzde geldiğimiz noktaya şaşırmamak elde değil. Çeşit çeşit tunik modelleri şöyle dursun, sadece basenlerimizi örtecek uzunlukta herhangi bir kıyafet bulduğumuzda parası ne olursa olsun hemen onu alırdık. Çünkü tekrar o uzunlukta bir şey bulmak mümkün olmayabilirdi. Şimdi ise hayatımızın kurtarıcı parçası olan tuniklerin her uzunlukta bin bir renkte olanlarına her yerde rastlamak mümkün.

Yine şimdilerde tesettür elbise modellerine baktıkça hayran olmamak elde değil. Çünkü o zamanlarda hem uzun kollu olan, hem boyu uzun, hem de iç göstermeyen bir tesettür elbisesi hayalden ibaretti. Bir elbisenin boyu uzun olsa kolu kısa olur, kolu uzun olsa boyu kısa olurdu. Artık bunlar bizlere bir tık kadar yakın.

Son dönemde tesettürlü hanımların bu ihtiyaçlarını karşılayacak birçok hazır giyim firması ve internet sitesi var. İşte bu firmaların çoğalması ise beraberinde bazı sorunları getirdi.
Hangi siteye güvenip alışveriş yapacağız?
Bu sorunun karşılığında gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz bir site modameyra. com
Site koşulsuz iade, kapıda ödeme gibi imkânlarının yanında 55 tl ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo imkânı sağlamaktadır.
Muhafazakâr giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, binlerce kadına Modameyra aracılığı ile ulaşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından binlerce kadın, günlük giyim, gece kıyafetleri, şal, eşarp ve aksesuar ihtiyaçları için siteyi ziyaret edip, bir yandan son moda trendleri hakkında fikir sahibi olurken bir yandan da evden alışveriş yapmanın keyfini çıkarmaktadır.


Güvenilir ödeme ağı, ilgili müşteri hizmetleri kaliteli ve ucuz birbirinden güzel tesettür kıyafetleriyle modameyra. coma sizi de bekliyoruz.